Kontaktpersoner för återförsäljare, entreprenörer och föreskrivande led / projekt

Försäljningschef

Olof Svensson

Försäljningschef

Phone: +46 (0) 70 588 19 70 Email: olof.svensson@rockwool.com
KAM Facade/Fire Protection

Magnus Kamstedt

Föreskrivande Led/Entreprenörer

Mobile: +46 (0) 70-626 66 10 Email: magnus.kamstedt@rockwool.com
KAM Contractors

Martin Gustafsson

Entreprenörer

Mobile: +46 (0) 70 556 57 21 Email: martin.gustafsson@rockwool.com
KAM Teknisk Isolering

Tomas Larsson

Återförsäljare

Mobile: +46 (0) 70-597 96 00 Email: tomas.larsson@rockwool.com
Säljare - Väst

Thomas Ekelind

Återförsäljare, Entreprenörer

Mobile: +46 (0) 70-538 97 08 Email: thomas.ekelind@rockwool.com
Säljare - Norr

Christer Ullsten

Återförsäljare, Entreprenörer

Mobile: +46 (0) 70-336 59 00 Email: christer.ullsten@rockwool.com
Säljare - Öst/Stockholm

Jonas Eriksson

Återförsäljare

Mobile: +46 (0) 70-521 05 95 Email: jonas.eriksson@rockwool.com
Säljare - Syd

Anders Sandin

Återförsäljare

Mobile: +46 (0) 70-552 05 76 Email: anders.sandin@rockwool.com

Jonas Zacharoff

VD

Mobile: +46 (0) 70-529 29 39 Email: jonas.zacharoff@rockwool.com
Svensk marknadsföringschef

Pernilla Westerberg

Marknad

Mobile: +46 761 34 54 15 Email: pernilla.westerberg@rockwool.com
Nordisk Marknadsföringschef

Maria Viking

Marknad

Phone: +46 (0) 36-570 52 13 Email: maria.viking@rockwool.com

Tyvärr!

Produkter från ROCKWOOL förbättrar miljön och livskvalitén för miljoner människor över hela världen.

Monteringsanvisningar
Installation och montering Monteringsanvisningar
Installation och montering

Monteringsanvisningar

För installation och montering av ROCKWOOL produkter
För installation och montering av ROCKWOOL produkter
Monteringsanvisningar
Beräkningsprogram
Beräkningsprogram

Beräkningsprogram

Snabba resultat med våra kostnadsfria beräkningsprogram online
Snabba resultat med våra kostnadsfria beräkningsprogram online
Gratis beräkningsprogram online
Back